Fitness Hotelu Villa Voyta
Představujeme vám Fitness Hotelu Villa Voyta. Fitness se nachází v prostorách Villa Voyta Garni a nabízí našim hostům vybrané druhy posilovacích a cvičebních strojů, zvolené fitness specialistou s důrazem na procvičení a posilování celého těla.

Spojte také příjemné s užitečným a svěřte se do rukou profesioální masérky, jejíž regenerační a relaxační masáže jsou součástí nabídky našeho hotelového servisu.
V našem fitness najdete pohodlné podložky na cvičení a fit ball, velký nafukovací míč a níže uvedené nástroje pro celkové procvičení těla.

Cross trainer
Crossový trenažér s elektromagnetickým brzdovým systémem a úchvatnou elipsou pohybu pedálů je určený k rozvoji kondice a spalování podkožního tuku. Oceníte především jeho jednoduchost a stabilitu při cvičení.

Multifunkční posilovací stroj
Posilovací stroj je vybaven širokou a úzkou kladkou na posilování zádových svalů, jednoručním úchopem, páskem pro zakopávání, pásem na posilování břicha a prodlužovacím adaptérem na bicepsový zdvih. Jeho multifunkční provedení dovoluje procvičit všechny svalové skupiny.

Nakládací jednoruční činky PowerBlock
Jednoruční činky PowerBlock patří mezi nejznámější a nejlepší jednoručky svého druhu. Jednoruční činky PowerBlock totiž zabírají mnohonásobně menší místo než klasické a posunou Váš trénink na vyšší stupeň! Rozsah zátěže je možno nastavit od 2,5 až do 22,5 kg.

Pro hotelové hosty je fitness zdarma. V případě zájmu si můžete udělat rezervaci v ceně 250 Kč/hodina. Cena lekce s profesionálním trenérem je 500 Kč/hodina.


Vaše rezervace na:
hotel@villavoyta.cz, telefonicky 734 234 037
Tým Hotelu Villa Voyta