Aktuality

Grilování v zahradě Villa Voyta
K letnímu počasí neodmyslitelně patří i grilování. A v zahradě Villa Voyta grilujeme každou středu!

Vyberte si kombinaci menu dle svého gusta, z nabídky hlavních chodů, omáček či příloh. K dispozici je také salátový bar. Každý týden Vám představujeme novou nabídku, která svým rozsahem zcela jistě uspokojí náročné chutě všech našich hostů.

Užijte si letní grilování na naší zahradě, v kryté zahradní restauraci, s altánem a jezírkem, pod stoletými kaštany, kde na Vás dýchá téměř venkovská atmosféra, ač jste stále v Praze. Naše zahrada skýtá také rozsáhlý trávník pro hrátky našich nejmenších hostů.

Na setkání s vámi se těší tým Villa Voyta.
 
19.04.2018
Všechny prostory hotelu v obou budovách Villa Voyta a Villa Voyta garni jsou nyní nově plně klimatizované .
Nové technologie klimatizace můžete využívat ve všech hotelových pokojích a apartmánech, v restauraci, baru, zimních zahradách, lobby hotelu i v konferenčních místnostech.

Těšíme se na vaší návštěvu a na váš pobyt ve Villa Voyta i v horkých letních dnech.
 
19.12.2017
Vážení hosté,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaši návštěvu v letošním roce a těšíme se na setkání s Vámi v novém roce 2018.

Níže bychom Vás rádi seznámili s upravenou otevírací dobou našeho resturantu Villa Voyta v období vánočních svátků: 24.12.a 25.12. otevřeno 7:30 – 10:00, 26.12. 7:30 – 22:00, 31.12. 7:30 – 10:00.
01.01.2018 10:00 – 13:00, 02.01.2018 7:30 – 22:00 hod.

Zároveň Vás srdečně zveme na nové Zimní menu, které pro Vás připravil tým našeho šéfkuchaře Lukáše Jelínka.
Team Villa Voyta
1.12.2017
S nadcházející zimní sezónou přichází také nový Jídelní lístek, inspirovaný bohatými zkušenostmi týmu šéfkuchaře Lukáše Jelínka. Nová skladba nabízeného menu mimo jiné také reflektuje oblíbené pokrmy a chutě našich milých hostů.

Nechte se unášet na vlně nových gastronomických zážitků v našem restaurantu Villa Voyta.
Těšíme se na Vaši návštěvu!
29.8.2017
Chcete-li si užít Váš vánoční (firemní či soukromý) večírek, ve společnosti té nejlepší gastronomie a příjemného secesního prostředí našeho restaurantu Villa Voyta, naše nabídka je zde právě pro Vás.
10.07.2017
K času prázdnin neodmyslitelně patří i letní grilování. A v zahradě Villa Voyta grilujeme každou středu!

Vyberte si kombinaci menu dle svého gusta, z nabídky hlavních chodů, omáček či příloh. K dispozici je také salátový bar. Každý týden Vám představujeme novou nabídku, která svým rozsahem zcela jistě uspokojí náročné chutě všech našich hostů.

Užijte si letní grilování na naší zahradě, v kryté zahradní restauraci, s altánem a jezírkem, pod stoletými kaštany, kde na Vás dýchá téměř venkovská atmosféra, ač jste stále v Praze. Naše zahrada skýtá také rozsáhlý trávník pro hrátky našich nejmenších hostů.
Na setkání s vámi se těší tým Villa Voyta.
31.03.2017
Přicházející období vnáší svěží jarní závan do naší kuchyně a odráží se tak ve skladbě nového Jídelního lístku. Naše nabídka pokrmů tím získává nádech lehkosti, s podmanivostí čerstvých bylinek a salátových variací.
Restaurant Villa Voyta je pro Vás nyní otevřen Pondělí - Sobota již od 11. do 22 hodin. V případě příznivého počasí nabízíme klidné posezení na letní terase.

Přijďte si vychutnat nejnovější menu, připravené týmem našeho vyjímečného šéfkuchaře Lukáše Jelínka. Těšíme se na Vaši návštěvu!
17.02.2017
Přijměte pozvání na večer plný výtečných pokrmů a vína, který pro Vás připraví náš tým Villa Voyta již 2. března v 18.00 hod v našem restaurantu Villa Voyta.

Představíme Vám tajné recepty našeho šéfkuchaře Lukáše Jelínka, jehož jedinečný koncept menu Vás bude provázet celým večerem, doplněný řízenou ochutnávkou citlivě vybraných druhů světových vín.

S detailní nabídkou degustačního menu se můžete seznámit níže.
25.04.2016
Suroviny, Koncept, Prostředí, Umění. Představujeme Vám (tajný recept) šéfkuchaře Lukáše Jelínka.

"Ke špičkové gastronomii vedou přesně tyto čtyři ingredience. Jedině tak můžeme představit originální a neopakovatelnou kuchyni našim hostům" - to je základní myšlenka, se kterou nový šéfkuchař Lukáš Jelínek posiluje náš hotelový tým.

Představujeme Vám tímto také nový Jídelní lístek restaurantu Villa Voyta, obohacený o pokrmy vegetariánské, veganské, bezlepkové i bez laktózy, naplňující tak rozmanitost chutí a potřeb všech našich hostů.
Těšíme se na setkání s Vámi!
29.05.2015
Certifikát Czech Specials
dne 1. 5. 2015 jsme získali certifikát Czech Specials. Czech Specials je partnerským projektem agentury CzechTourism, Asociace hotelů a restaurací a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky a zároveň je certifikační značkou, která zajišťuje, že právě u nás dostanete tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě. Přijďte si pochutnat na české kuchyni v moderním pojetí.
 
Hotel Villa Voyta pro Vás spustil webové stránky optimalizované pro chytré telefony s iOS (například iPhone, iPad), Androidem i staršími systémy. Nyní můžete skutečně všude prohlížet naše webové stránky ve vašem telefonu a sledovat tak například každodenní nabídku Specialita dne restaurantu Villa Voyta či aktuální nabídky Hotelu Villa Voyta.
Nabízíme dlouhodobou rezervaci ubytování (2 lůžkový pokoj) vždy v průběhu pracovního týdne, v našem hotelu.

Tato alokace poskytuje příležitost pro Vaše každodenní firemní využití - ubytování obchodních partnerů, významných hostů, spolupracovníků aj., vždy dle aktuální potřeby. Sjednaný pokoj Vám bude neustále rezervován.
Představujeme vám Fitness Hotelu Villa Voyta. Fitness se nachází v prostorách Villa Voyta Garni a nabízí našim hostům vybrané druhy posilovacích a cvičebních strojů, zvolené fitness specialistou s důrazem na procvičení a posilování celého těla.

Spojte také příjemné s užitečným a svěřte se do rukou profesioální masérky, jejíž regenerační a relaxační masáže jsou součástí nabídky našeho hotelového servisu.