Apartmány

Apartmán Ve věži (2+2 osoby)

Je prostorný apartmán ve druhém patře moderní budovy Villa Voyta Garni. Strop obytného prostoru je tvořen klenutou kopulí věže budovy, skleněný dekorativní podhled pod kopulí vytváří zajímavý detail celého prostoru. Plocha apartmánu je 68 m2. Zaujme Vás, upřednostňujete-li moderní styl a architekturu. Vybavení apartmánu - king size bed, kožená sedací souprava, LCD TV, trezor, Wi-Fi, klimatizace.

Apartmán je možné propojit spojovacími dveřmi se samostatným dvoulůžkovým pokojem. Vzniká tak prostor o ploše 68 m2 se dvěma koupelnami a dvěma samostatnými ložnicemi, vhodný pro rodinné ubytování.

Rodinný apartmán (2 osoby)

je krásný prostor v prvním patře moderní budovy Villa Voyta Garni. Apartmán má obývací část s koženou sedací soupravou, ložnici s king size bed a samostatnou vybavenou kuchyňku, koupelnu s vanou a dvě terasy orientované na jih a na sever. Apartmán je vhodný např. pro rodiny s malými dětmi (dětskou postýlku Vám rádi zapůjčíme). Obytná plocha celého apartmánu je 45 m2. Vybavení - LCD TV, Wi-Fi, klimatizace, vestavěné skříně.

Romantický apartmán (2 osoby)

je v prvním patře historické secesní budovy Villa Voyta. Světlý pokoj s king size bed, koupelnou a samostatně přístupnou velkou terasou o rozměru 40 m2 orientovanou do zahrady hotelu je situován na jihovýchod. Je oblíbený jako svatební ubytování novomanželů. Na terase Vám rádi připravíme snídani nebo romantickou večeři. Vybavení - LCD TV, Wi-Fi, venkovní nábytek.